Online Whatsapp

Doktorlarımız

Porselen Kaplama - Zirkonyum Kaplama - Kanal Tedavisi Uzm. Dr. Dt. Emre ÖZTÜRK

Porselen Kaplama - Zirkonyum Kaplama - Kanal Tedavisi

Uzm. Dr. Dt. Emre ÖZTÜRK


Kişisel Bilgiler

Özellikle butik (kişiye özel) ve estetik diş hekimliği alanlarında çalışmalarını yürüten Dr. Emre Öztürk, özellikle zirkonyum, porselen, lamina kaplamalar, bonding uygulamaları, pembe dişeti uygulamaları, kanal tedavisi alanlarında spesifik olarak çalışmaktadır. Mesleğinden arta kalan zamanlarda ise seyahat, satranç, basketbol, boks ile ilgilenmektedir.


Eğitim Bilgileri

1980 yılında Tokat- Turhal ‘da doğmuştur. Turhal Şeker İlkokulu’nu bitirdikten sonra Antalya Atatürk ortaokulu ve Antalya Karatay lisesinde üniversite öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1998 yılında lisans eğitimine başladığı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2003 yılında mezun olmuş ve Gazi Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi (Protez) bölümünde doktora öğrencisi/araştırma görevlisi olarak akademik hayata adım atmışır.

2010 yılında Çene yüz protez materyalleri üzerine tez çalışmasını tamamlamıştır. Yine aynı yıl sağlık bakanlığından Protez Uzmanlığı’nı tescil ettirdikten sonra 2010-2011 Girne Asker hastanesinde tbp.teğmen olarak askerlik görevini yerine getirmiştir. 2011- 2013 arasında Antalya Medikal Park Hastane Kompleksinde çalışmıştır. 2013 yılı Kasım ayından itibaren kurucusu olduğu Antera Diş Kliniği bünyesinde hastalarına hizmet vermektedir.